Mając na uwadze ogromne zobowiązania finansowe, będące nieodłącznym elementem inwestowania na rynku nieruchomości, zrozumienie wiążącego się z nim ryzyka jest kluczem do rentowności i sukcesu inwestycji.

Zespół Zarządzania projektem i kosztami CBRE posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu projektami o różnej złożoności i specyfice. Sprawdzone metody działania są gwarancją dla każdego właściciela nieruchomości, że wszystkie obszary projektu będą w pełni zdefiniowane, a projekt zostanie dostarczony w uzgodnionym terminie.

Niezależnie od przeznaczenia obiektów – na cele biurowe, logistyczne, handlowe czy hotelowe – nasz zespół Projektantów oraz Kierowników Projektów wspiera deweloperów i inwestorów na każdym etapie budowy lub remontu, rearanżacji czy renowacji obiektu.

Kompleksowe wsparcie obejmuje zarządzanie projektem na każdym jego etapie, począwszy od sprawdzenia efektywności wykorzystania przestrzeni, poprzez zaawansowane analizy techniczne, aż po monitorowanie projektów budowlanych. Nasz interdyscyplinarny zespół wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu projektami tak, aby tworzone przez nas rozwiązania były precyzyjnie dopasowane do indywidualnych potrzeb naszego Klienta.