Doradztwo kapitałowe

Zespół Doradców Kapitałowych CBRE oferuje usługi na rynkach kapitałowych wraz z niezrównaną wiedzą finansową i szczegółową dotyczącą produktów inwestycyjnych.

Współpracujemy ściśle z klientami, którzy poszukują międzynarodowej ekspertyzy, jak również firmy doradczej zajmującej się nieruchomościami komercyjnymi na całym świecie.

Nasi eksperci to doświadczeni specjaliści ds. finansów, którzy przygotowują najbardziej dopasowane strategie inwestycyjne w różnych sektorach i w różnych krajach.

Nasze usługi doradców kapitałowych obejmują trzy podstawowe obszary:

Finanse korporacyjne

Nasz zespół oferuje kreatywne rozwiązania transakcyjne, doradztwo w zakresie finansowania strategicznego oraz obsługę transakcji. Wykorzystując globalną sieć kontaktów, nasi specjaliści  zajmują się pozyskaniem kapitału, finansowaniem długów, analizą i modelowaniem portfeli oraz poszukiwaniem specjalistycznych rozwiązań finansowych.

Doradztwo inwestycyjne

Nasz zespół oferuje najwyższej klasy doradztwo inwestycyjne, oparte na międzynarodowym doświadczeniu i niezrównanej wiedzy o produktach i transakcjach inwestycyjnych.

Finansowanie projektów

Nasz zespół oferuje usługi z zakresu zarządzania długiem dla kredytodawców, a także inne usługi doradcze w zakresie kredytów.