Zespół ds. Centrów Danych (Data Center Solutions) to grupa specjalistów dostarczająca szeroki wachlarz w pełni zintegrowanych rozwiązań dla centrów danych naszych klientów.

Wspieramy właścicieli, najemców i inwestorów przez cały cykl eksploatacji nieruchomości, od usług doradczych i obsługi transakcji, aż po konsultacje, zarządzanie projektami i zintegrowane wsparcie operacyjne centrum danych klienta. 

Najnowocześniejsze rozwiązania IT

Dzięki naszemu podejściu strategia opieki nad centrum danych Twojej firmy będzie zawsze zgodna z najnowszymi, stale zmieniającymi się wymogami IT i zapotrzebowaniem na szybki dostęp do informacji.

Zarządzanie ryzykiem ma znaczenie

Nasi kierownicy projektów mają bogate doświadczenie w dostosowywaniu potrzeb operacyjnych i finansowych do kryteriów budowlanych i projektowych.

Rozumiemy, że niezawodność centrum danych jest kluczowa. Dzięki intensywnym szkoleniom nasze rozwiązania redukują ryzyko operacyjne spowodowane czynnikiem ludzkim nawet o 80%. 

Spójne i wymierne rozwiązania na skalę światową

Jako lider w branży obsługujemy ponad 6,5 mln mkw powierzchni centrów danych na całym świecie. Zazwyczaj redukujemy koszty kolokacji o 20%, koszty energii o 20% i koszty operacyjne o 15%, przynosząc Twojej firmie realne korzyści, dzięki którym zajmie czołową pozycję na rynku.