Oferujemy szereg innowacyjnych rozwiązań, które pomogą zoptymalizować zwroty z inwestycji z uwzględnieniem tolerancji ryzyka naszych klientów inwestycyjnych. Opracujemy dokładne strategie „w co inwestować”.

Jako globalny lider z ponad 40 letnim doświadczeniem dysponujemy szeroką platformą inwestycyjną, która nieustannie pracuje nad tym, aby zapewnić swoim klientom najwyższej klasy usługi oraz najlepsze wyniki inwestycyjne.

Aktywnie zarządzamy portfelami inwestycyjnymi w 20 krajach na świecie, aby jak najbardziej zmaksymalizować ich wartość. Skutecznie i efektywnie przenosimy kapitał za granicę i dostarczamy zyski naszym klientom na całym świecie.

Our Investment Research & Expertise Set Us Apart

Prywatne Nieruchomości

Firma sponsoruje programy inwestycyjne na rynku nieruchomości w całej Ameryce, Europie i Azji wśród inwestorów na całym świecie. Programy obejmują pełną gamę rozwiązań inwestycyjnych dostarczanych za pośrednictwem oddzielnych kont i przeliczonych środków.

Real Asset Securities

Z naciskiem na notowania nieruchomości i infrastruktury papierów wartościowych CBRE Clarion Securities oferuje aktywnie zarządzane rozwiązania inwestycyjne dla klientów na całym świecie.