Global Workplace Solutions (GWS) to dział firmy CBRE, który zapewnia wsparcie swoim klientom oferując usługi w zakresie utrzymania nieruchomości, zarządzania infrastrukturą klienta oraz zarządzania projektami.

Naszym klientom oferujemy rozwiązania, które zmniejszą koszty i ryzyko oraz przyczynią się do lepszego wykorzystania przestrzeni i wzrostu wydajności. Bez względu na to, czy jest to biuro, punkt sprzedaży, laboratorium, centrum danych, hala produkcyjna lub lokalizacja wirtualna, sprawnie zarządzane miejsce pracy bezpośrednio wpływa na wyniki firmy, poprawiając jakość, pozycję marki oraz zaangażowanie pracowników. 

Zatrudniamy wysoko wykwalikowanych inżynierów, techników, osoby z dużym doświadczeniem w naprawach, instalacjach i konserwacjach budynków, kierowników projektów oraz administratorów nieruchomości.

Naszą misją jest nadanie nowego znaczenia wyrażeniu „miejsce pracy”, ponieważ wierzymy, że każda przestrzeń do pracy może wpływać przewagą konkurencyjną dla naszych klientów. 

Zajmujemy się zarówno pojedynczymi budynkami, jak i dużymi portfelami nieruchomości dla międzynarodowych firm z rankingu Fortune 500. 
Żadna inna firma nie może poszczycić się tak dużym doświadczeniem obejmującym wszystkie rodzaje środowisk pracy. Mamy ekspertów w 77 krajach na całym świecie. Nasze zasoby i fachowa wiedza pozwala nam na dostarczanie najlepszych na rynku rozwiązań.

Naszym celem jest wspieranie przedsiębiorstw w realizacji ich potencjału poprzez odpowiednie wykorzystanie kapitału ludzkiego. Niezależnie od wielkości lub lokalizacji Twojej firmy zapewnimy Ci skrojone na miarę rozwiązania z dziedziny nieruchomości dostosowane do warunków geograficznych, rodzaju miejsca pracy oraz pożądanych rezultatów.

Corporate Outsourcing

Facilities Management